Podnośniki jezdne

Podnośnik jezdny LeviCare J160 Mini

Najmniejszy na rynku podnośnik jezdny, który poprzez wymianę ramienia w łatwy sposób można przekształcić w pionizator.

Producent: LeviCare

Status: dostępny na zamówienie
6 900,00 PLN
Ilość

Podnośnik LeviCare J160 Mini

Podnośnik LeviCare J160 Mini jest najmniejszym na rynku podnośnikiem jezdnym, dedykowany użytkownikom posiadającym niewielką przestrzeń mieszkalną. Doskonale sprawdzi się w miejscach, gdzie ograniczona powierzchnia nie pozwala na swobodne manewrowanie podnośnikiem o standardowych gabarytach, jednocześnie umożliwiając niezbędne transfery np. podniesienie z łóżka, wanny, czy przeniesienie użytkownika z podłogi lub z pozycji leżącej na wózek.

Podnośnik do działania potrzebuje specjalnej kamizelki podnoszącej, dobranej indywidualnie pod potrzeby klienta.

Ciężar maksymalny pacjenta nie powinien przekraczać 160kg.

Jedną z zalet podnośnika Mini jest możliwość pionizacji użytkownika za pomocą dodatkowego ramienia, modułowa budowa, oraz manualny lub elektryczny rozstaw płóz w zależności od indywidualnych potrzeb.

Modułowa budowa podnośnika Mini, pozwala w łatwy sposób przekształcić podnośnik w pionizator.

Wystarczy włożyć ramię pionizatora w miejsce nierdzewnego ramienia podnośnika. Ramię to umożliwia pionizację z aktywną pracę kończyn dolnych (możliwość poruszania nogami po podłożu) lub pionizację z unieruchomionymi kończynami dolnymi, poprzez ustawienie i zablokowanie kończyn dolnych użytkownika na platformie - możemy to zrobić nakładając platformę pionizatora na uprzednio przykręcone trzpienie. Podstawa ta gwarantuje dodatkową stabilizację nóg, jednak nie pozwala na samodzielne przemieszczanie się.  

Pionizator stanowi nieocenioną pomoc w pionizacji użytkownika z niepełnosprawnością i jego rehabilitacji. Sposób pionizacji można modyfikować za pomocą specjalnie dobranych pasów i kamizelek dopasowanych do sprawności ruchowej użytkownika:

Pionizacja z pomocą kamizelki umieszczonej poniżej linii pach, na wysokości bioder, oraz pasa stabilizującego nogi, gwarantuje najlepszą stabilizację, jest dedykowana dla osób o małej sprawności ruchowej.

Pionizacja w kamizelce przypominającej swoim wyglądem model do reedukacji chodu, wymaga zaczepienia dodatkowo krótkich pasów w 4 punktach. Nadaje się dla osób o wysokim wzroście.

Znajdujące się na wysokości połowy tułowia ramię, umożliwi oparcie rąk na konstrukcji pionizatora, nadając dodatkową stabilizację górnej części ciała, narzędzie zapewnia wsparcie przy samodzielnym poruszaniu się czy rehabilitacji.

Pionizacja za pomocą kamizelki założonej pod pachami, możliwa bez podstawy, jeśli planujemy poruszać się podczas pionizacji lub z użyciem podstawy nóg. Zalecana dla osób z częściową stabilizacją tułowia, przy równoczesnej – częściowej stabilizacji nóg.

Podnośnik jezdny LeviCare J160 Mini wyróżnia się następującymi cechami:

 • elektryczna możliwość podnoszenia/opuszczania
 • możliwość szybkiego montażu/demontażu urządzenia
 • zasilanie 24 V
 • regulowany rozstaw nóg podstawy (opcjonalnie elektryczny przy pomocy pilota)
 • dolny zakres ramienia umożliwia podnoszenie użytkownika z podłogi / dna wanny
 • uniwersalność zastosowania, dzięki modułowej budowie
 • kompatybilność urządzenia z pozostałymi produktami firmy LeviCare
 • zmniejszona wysokość płóz umożliwiająca dotarcie podnośnika w przestrzeń o niewielkich wymiarach
 • wymienne ramię
 • opcja rozkładania urządzenia na 3 części
 • wymienne akumulatory
   

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz