Akcesoria

Przystawka do wózków inwalidzkich, napęd elektryczny BLUMIL GO

Przede wszystkim Blumil Go jest niezwykle łatwy w użyciu. Zostajesz na swoim własnym wózku inwalidzkim. Podjeżdzasz do Blumil GO, naciskasz jeden przycisk i własnie zamieniłeś swój ręczny wózek inwalidzki na elektryczny pojazd, które zabierze Cię dużo dalej niż możesz to sobie wyobrazić. Przyjeżdzasz do celu, wciskasz guzik i zostawiasz Blumil GO. To takie proste.

Producent: BLUMIL

Status: dostępny na zamówienie
9 075,00 PLN
Ilość

Przystawka do wózków inwalidzkich, napęd elektryczny BLUMIL GO

Przede wszystkim Blumil Go jest niezwykle łatwy w użyciu. Zostajesz na swoim własnym wózku inwalidzkim. Podjeżdzasz do Blumil GO, naciskasz jeden przycisk i własnie zamieniłeś swój ręczny wózek inwalidzki na elektryczny pojazd, które zabierze Cię dużo dalej niż możesz to sobie wyobrazić. Przyjeżdzasz do celu, wciskasz guzik i zostawiasz Blumil GO. To takie proste.

Wygląd

Wygląd jest dla nas bardzo ważny! Dotyczy to wszystkich naszych produktów. Również z Blumil GO chcieliśmy upewnić się, że wprowadzimy produkt, który będzie zgrabny i kompaktowy. Bez niepotrzebnych kabli, łączników, części.

Opatentowany mechanizm łączący

Blumil GO ma jedną unikalną cechę, której nigdy wcześniej nie widziano. Jest to opatentowany mechanizm łączący napęd i wózek. Postanowiliśmy zrobić trochę inaczej i stworzyć OGROMNĄ różnicę dla użytkownika. Nie musisz przyczepiać się i jeździć z żadnymi częściami na własnym wózku inwalidzkim. Nie ma kłopotliwego połączenia z rurkami wózka inwalidzkiego, i podnoszenia całej konstrukcji. Za pomocą Blumil GO wystarczy nacisnąć przycisk, a resztą zajmie się silnik elektryczny. 5 sekund później jesteś gotowy do jazdy. Nie potrzebujesz żadnej pomocy. Możesz być w pełni niezależny, bez względu na to, ile masz siły w rękach.

Lekki i mały

Waży tylko 13 kg i to z baterią. Nie ma żadnych dodatkowych części, które należy zainstalować na wózku inwalidzkim. Kompletny system, który łączy się z wózkiem inwalidzkim w ciągu 5 sekund, jest tak lekki.

Waga

13 kg

Łatwe manewrowanie

Dzięki promieniu skrętu wynoszącemu zaledwie 1,8 m, Blumil GO jest niezwykle łatwy w manewrowaniu. Jest to bardzo ważne zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Bardzo łatwo jest skręcić w ciasnych przestrzeniach i małych pomieszczeniach. Zawracanie na drodze wymaga niewiele miejsca.

Składany

Możliwość łatwego transportu jest kluczową cechą użytkowników Blumil. Z tego powodu upewniliśmy się, że Blumil GO będzie miał naprawdę kompaktowy rozmiar. Aby złożyć, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Zabierz go ze sobą wszędzie.

Zasięg

Korzystaj z zasięgu około 30 km, dzięki niezawodnej baterii LG o pojemności 280 Wh. Baterię możesz łatwo wyciągnąć i zabrać ze sobą. Możesz ją naładować w każdym miejscu, a dodatkowo posiada gniazdo USB, dzięki czemu możesz ładować wszystkie urządzenia mobilne. Masz największy powerbank w historii!

Prędkość

Blumil GO ma 3 tryby prędkości. Wybierz takaą, z którą czujesz się komfortowo. W trybie standardowym prędkość maksymalna wynosi 10 km / h. To najlepsze ustawienie, gdy zaczynasz uczyć się jeździć. Można ją zwiększyć do 16 km / h. Pozwala to na szybkie poruszanie się po mieście. Dla osób, które kochają adrenalinę, dostępny jest tryb TURBO. Jedź nawet 30 km / h. Ścigaj się z każdym rowerem. Bądź jednak bardzo ostrożny, to jest tylko dla doświadczonych użytkowników.

Dla osób z tetraplegią

Blumil GO jest tak łatwy w obsłudze, jazda, podłączenie i regulacja, sprawiają, że może być również łatwo użyty, bez żadnych adaptacji, przez osoby mające problemy z dłońmi. Począwszy od procesu łączenia, który odbywa się po naciśnięciu przycisku, do samej jazdy. Gaz i hamulec to dwie łatwe do popchnięcia dźwignie.

Światła

BLUMIL GO posiada dwa zestawy świateł. Światło otoczenia włącza się automatycznie po włączeniu urządzenia Blumil GO. Dzięki temu jesteś widoczny dla innych w każdych warunkach. Dodatkowo możesz włączyć reflektory, kiedy potrzebujesz dodatkowego światła w nocy.

Pasuje do wózków ze sztywną ramą

BLUMIL GO został stworzony specjalnie dla wózków o sztywnej ramie. Powinien pasować do wszystkich sztywnych wózków inwalidzkich od najpopularniejszych producentów takich jak: Panthera, Kuschal, Invacare, Meyra, Progeo i innych. Należy pamiętać, że nie będzie on pasował do składanych wózków inwalidzkich.

Pokonywanie przeszkód

Na Blumil Go poruszasz się na 3 kołach (2 tylne wózka inwalidzkiego i jedno przednie Blumil GO). To sprawia, że ​​jazda po dowolnej nawierzchni jest o wiele wygodniejsza w porównaniu do poruszania się na 4 kołach, poieważ małe przednie koła wózka inwalidzkiego są podniesione.

Podróżowanie samolotem

Szczególnie nadaje się do podróżowania. Składa się łatwo, mieści się w specjalnej dedykowanej torbie i możesz zabrać go ze sobą, nawet jeśli podróżujesz samolotem.

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz