Terenowo- pokojowe

Wózek inwalidzki Airwheel H3T

W pełni automatyczny wózek inwalidzki stworzony z myślą o jeszcze bardziej wygodnym i bezpiecznym poruszaniu się. Wózek został wyposażony w wiele rozwiązań służącym wygodzie użytkownika niespotykanych do tej pory w innych wózkach. Ponadto cała konstrukcja została wykonana z lekkiego stopu aluminium, dzięki czemu zachowana została rozsądna waga pojazdu.

Producent: Airwhell

Status: dostępny na zamówienie
13 999,00 PLN
Ilość

Wózek inwalidzki Airwheel H3T

W pełni automatyczny wózek inwalidzki stworzony z myślą o jeszcze bardziej wygodnym i bezpiecznym poruszaniu się. Wózek został wyposażony w wiele rozwiązań służącym wygodzie użytkownika niespotykanych do tej pory w innych wózkach. Ponadto cała konstrukcja została wykonana z lekkiego stopu aluminium, dzięki czemu zachowana została rozsądna waga pojazdu.

Sterowanie wózkiem

Sterowanie odbywa się przy pomocy specjalnego kontrolera posiadającego następujące funkcje:

 • włączanie i wyłączanie urządzenia,
 • sygnalizacja stopnia naładowania akumulatora,
 • klakson,
 • regulacja poziomu prędkości (skala od 1 do 5),
 • sterowanie (drążek sterujący),
 • automatyczne składanie i rozkładanie wózka.

Automatyczne składanie

Wózek został wyposażony w siłowniki, które automatycznie go składają. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk by po ok. 7 sekundach wózek złożył się bez użycia Twojej siły do minimalnych rozmiarów. Pozwala to na wygodne transportowanie wózka np. w samochodzie.

Wymiary po złożeniu 890x620x400mm

Akumulator litowo-jonowy 20Ah

W wózku zastosowane akumulatory wykonane w technologi litowo-jonowej o bardzo dużej pojemności.

Dzięki temu rozwiązaniu znanemu z samochodów elektrycznych uzyskano przy niewielkiej wadze baterii (2kg) zasięg na poziomie 35 km!

Terenowe koła, dwa silniki 400W

Airwheel H3 to wózek nie tylko na idealnie równe powierzchnie. W urządzeniu zastosowano dwa koła o rozmiarze 12 1/2" z terenowym bieżnikiem. Dzięki temu oraz dwóm niezależnym silnikom kostka brukowa, nierówności chodnika czy droga nieutwardzona nie będą stanowiły problemu.

Co jeśli rozładuje się akumulator?

H3 został wyposażony w specjalny system, dzięki któremu poprzez manualne przełączenie dźwigni możemy wózek pchać ręcznie bez żadnych dodatkowych oporów.

Wygodny i oddychający materiał

Siedzenie w H3 zostało wykonane z oddychającego materiału o strukturze plastra miodu, które jest odporne na ścieranie, oddychające oraz miękkie.

Wózek inwalidzki Airwheel H3T

Aluminiowa konstrukcja 4-krotna redukcja wagi

Wózki inwalidzkie znane do tej pory o podobnych możliwościach ważyły ponad 100kg. Airwheel dzięki zastosowaniu aluminium oraz zastąpieniu baterii żelowych litowo jonowymi osiągnął bardzo małą wagę oraz małe rozmiary.

H3 to 31kg oraz rozmiary, które ułatwią nam poruszanie się wśród ludzi, w windzie czy mieszkaniu.

Podnoszone podłokietniki

Airwheel to również wygodny pojazd, chcesz podjechać do stołu lecz podłokietniki Ci przeszkadzają? Po prostu je podnieś, chcesz wsiąść do samochodu, podjedź pod drzwi podnieś oparcie i wygodnie się przesiąść.

Składany podnóżek, regulowana wysokość

Zaprojektowany tak, aby wygodniej było wsiąść na wózek podnóżek może być podniesiony do góry tak aby nie przeszkadzał użytkownikowi. Można go również poprzez przekręcenie dwóch śrub regulować jego wysokość.

Wbudowane oświetlenie

Airwheel H3T posiada wbudowane lampkę przednią pod kontrolerem. Umożliwia to swobodne poruszanie się na wózku również po zmroku.

Sterowanie wózkiem za pomocą telefonu

Kolejnym ciekawym i innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość sterowania wózkiem gdy jesteśmy w innym miejscu. Dzięki temu możemy jeździć wózkiem po mieszkaniu, podjechać nim do łózka czy fotela. Możemy również śledzić takie parametry jak przebieg, prędkość czy składać i rozkładać wózek.

Dane techniczne:

 • Szerokość [cm]: 62
 • Długość [cm]: 110
 • Wysokość [cm]: 98
 • Szerokość siedzenia [cm]: 45
 • Głębokość siedzenia [cm]: 45
 • Czas ładowania [min]: 480
 • Zasięg [km]: 35
 • Waga [kg]: 30,5
 • Wytrzymałość [kg]: 130
 • Prędkość [km/h]: 6

Po dokonaniu zamówienia skontaktujemy się w celu jego uszczegółowienia.


W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: (32) 256 53 84 lub sklep@ortomedica.pl

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz