Pokojowe

Wózek inwalidzki elektryczny Q200R

Wyjątkowo kompaktowy wózek elektryczny do użytku wewnątrz i na zewnątrzInteligentne rozwiązania zrywają z podziałem na wózki do użytku w domu lub poza nim. QUICKIE Q200R jest wyjątkowo kompaktowy, dzięki czemu znakomicie sprawdza się we wnętrzach, a przy tym stabilny, że na ulicy czuje się jak w domu.

Producent: Sunrise Medical

Status: dostępny na zamówienie
14 500,00 PLN
Ilość

Wózek inwalidzki elektryczny Q200R

Wyjątkowo kompaktowy wózek elektryczny do użytku wewnątrz i na zewnątrz

Inteligentne rozwiązania zrywają z podziałem na wózki do użytku w domu lub poza nim. QUICKIE Q200R jest wyjątkowo kompaktowy, dzięki czemu znakomicie sprawdza się we wnętrzach, a przy tym stabilny, że na ulicy czuje się jak w domu. 

Inteligentna konstrukcja i atrakcyjny wygląd w atrakcyjnej cenie - to nie tyle wózek w wersji podstawowej, co wózek z napędem elektrycznym, gotowy na wyzwania czekające użytkowników każdego dnia. 

TECHNOLOGIA SMART BASE

Model Q200 R to nasza odpowiedź na wyzwanie stworzenia PRAWDZIWIE uniwersalnego wózka z napędem elektrycznym. Takiego, który będzie znakomicie manewrował w ciasnych pomieszczeniach, BEZ narażania na szwank stabilności i wydajności w jeździe na zewnątrz. 

Jest to INTELIGENTNA podstawa testowa, umożliwiająca szybką regulację szerokości, długości, wysokości kół i kółek przednich oraz położenia siedziska. Precyzyjne, drobne zmiany umożliwiły uzyskanie idealnej geometrii podwozia tego PRAWDZIWIE uniwersalnego wózka z napędem. 

W efekcie powstał wózek Q200 R. Prawdziwie kompaktowy wózek z napędem elektrycznym charakteryzujący się najwyższą przyczepnością, stabilnością, a nawet możliwością wjazdu na krawężnik o wysokości do 100 mm. 

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA zrywają z podziałem na wózki do użytku w domu i poza nim. QUICKIE Q200 R jest wyjątkowo kompaktowy, dzięki czemu znakomicie sprawdza się wewnątrz, a przy tym stabilny, że na ulicy czuje się jak w domu. Inteligentna konstrukcja i atrakcyjny wygląd to nie tyle wózek w wersji podstawowej, co wózek z napędem elektrycznym, gotowy na wyzwania czekające użytkowników każdego dnia.

Moc, z którą dojedziesz na miejsce

Dynamiczne akumulatory 55 Ah w modelu Q200 R są stworzone do wyjścia na miasto czy dłuższych wyjazdów. Możliwość przejechania nawet 31 km bez doładowania pozwala zaglądać po drodze w różne ciekawe miejsca. 

Kompaktowy, praktyczny, prosty w obsłudze

Precyzyjnie dobrana długość oznacza, że model Q200 R bez trudu mieści się w windach wewnętrznych i zewnętrznych oraz innych miejscach o niewielkej powierzchni, bez typowego w takich przypadkach narażenia stabilności. 

Wyjątkowo wąska podstawa wózka Q200 R umożliwi Ci wjazd tam, gdzie inne wózki się nie zmieszczą, nawet w wąskie ścieżki czy między stoliki zatłoczonej kawiarni (szerokość podstawy to zaledwie 58 cm). 

Tylny napęd wózka Q200 R jest niezwykle intuicyjny. Obsługa układu sterowania jest tak oczywista, że użytkownik bez trudu poradzi sobie w najtrudniejszych sytuacjach. 

Stylowo praktyczne

Opływowe, minimalistyczne wzornictwo kontrastuje z eleganckim, czarnym korpusem. Możliwość dostosowania do własnych gustów za pomocą akcentów kolorystycznych w żywych kolorach. 

Ułatwiony transport

Kompatybilność z samochodami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych umożliwia samodzielne ich opuszczenie, a testy zderzeniowe dowiodły przydatności wózka jako fotela podczas transportu. Wyjątkowo mały ciężar, 98 kg (z akumulatorami), sprawia, że podczas załadunku wydaje się lekki jak piórko

Doskonała wydajność jazdy na zewnątrz

Dzięki dłuższej podstawie o długości 1070 mm, szerokości 580 mm i większym kołom napędowym 14 '' oraz kółkom 9 '', Q200 R zapewnia większą stabilność i przyczepność niż jego młodszy brat. Mechanizm do pokonywania krawężników będzie przydatny podczas jazdy po nierównym terenie, a także pozwoli pokonać krawężniki do 100 mm.

Potrzebujesz małej pomocy przy pokonywaniu krawężników? Mechanizm łagodnego pokonywania krawężników w wózku Q200 R pozwoli z małą prędkością, a nawet ze stania, pokonać krawężniki o wysokości do 10 cm. 

Mechanizm do pokonywania krawężników mieści się pod podnóżkami, nie zajmując miejsca przeznaczonego na stopy, jak w typowych wózkach, co ma szczególne znaczenie podczas siadania na wózek i wstawania z niego. 

Typowe wózki z napędem do jazdy w domu i poza nim nie radzą sobie najlepiej ze stromymi podjazdami, ale my mamy TECHNOLOGIĘ SMART BASE. Precyzyjne testy dowiodły, że podstawa o długości 1070 mm zapewnia najlepszą stabilność, zapobiegając wywróceniu i zapewniając bezpieczeństwo nawet podczas jazdy w górę stoku o nachyleniu do 8 stopni. 

Przystosowany do transportu publicznego intuicyjny Q200 R jest tak kompaktowy i zwrotny, że wjazd nim do tramwaju, autobusu czy pociągu nie stanowi problemu. Wolisz jeździć samochodem? Model Q200 R składa się i mieści w bagażniku i/lub zastępuje fotel podczas podróży. 

Usiądź i odpocznij

Siedzisko Q200 R zaprojektowano z myślą o Tobie. Liczne ustawienia i 5-paskowe oparcie z regulacją naprężenia spełniają wymagania dotyczące sylwetki, a w razie pojawienia się nowych potrzeb, siedzisko można do nich dostosować. 

Opcje dostosowania

 • Głębokość siedziska od 405 do 505 mm
 • Opcjonalna szerokość podnóżków od 380 do 490 mm
 • Kąt oparcia: 0, 4, 8 i 12 stopni
 • Kąt siedziska: 0, 3 i 6 stopni
 • Szerokość siedziska od 430 do 500 mm
 • Osłona boczna od 0 do 50 mm
 • Opcjonalna wysokość siedziska od 450 mm
 • Opcjonalna wysokość podłokietników od 230 do 305 mm

Kompaktowy, zwrotny we wnętrzach

Dzięki najmniejszemu rozmiarowi podstawy o szerokości 580 mm i długości 1070 mm, promień skrętu Q200 R wynosi zaledwie 1700 mm, więc manewrowanie nawet w najciaśniejszych miejscach jest niezwykle łatwe. Q200 R zapewnia stabilną jazdę po miejskich drogach i ścieżkach. To idealny partner na wycieczki. Niewiarygodnie lekki (98 kg) jest łatwy w transporcie do i z samochodu.

Masz już dość ścinania boków wózka i rysowania lakieru w zbyt wąskich futrynach? Wyjątkowo wąska podstawa wózka Q200 R umożliwi Ci łatwy wjazd tam, gdzie inne wózki się nie zmieszczą, nawet w wąskie ścieżki czy między stoliki zatłoczonej kawiarni. 

Dane Techniczne

Wymiary

 • Calkowita szerokosc:580 mm (22.5'')
 • Calkowita dlugosc:1070 mm (42'')
 • Szerokosc siedziska:430 - 500 mm (17'' - 19'')
 • Wysokosc siedziska:450 mm (19'')
 • Glebokosc siedziska:405 - 505 mm (16'' - 20'')
 • Pochylenie siedziska:0° - 6°
 • Wysokosc oparcia:500 mm (20'')
 • Maksymalna szerokosc cofania:1700 mm (67'')

Specyfikacja

 • Maksymalny zasieg:31 km
 • Wybór predkosci:6/10 km/h
 • Akumulatory:55 Ah
 • Maksymalny kat podjazdu:6°
 • Maksymalna wysokosc kraweznika:70 mm - 100 mm (z elementem do pokonywania krawężników)
 • Elektronika:VR2
 • Minimalna wysokosc wózka:od 98 kg (z akumulatorami 55 Ah)
 • Maksymalna waga uzytkownika:136 kg


Podana cena dotyczy wersji podstawowej

Po dokonaniu zamówienia skontaktujemy się w celu jego uszczegółowienia.


W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: (32) 256 53 84 lub sklep@ortomedica.pl

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Nazwa pliku Odnośnik Opis
Formularz zamówienia Q100R & Q200R 2023.pdf Pobierz plik