Terenowe

Wózek inwalidzki elektryczny Q500M Sedeo Pro

Nowa podstawa QUICKIE Q500® M równoważy doskonałą zwrotność w pomieszczeniach z wyjątkową wydajnością na zewnątrz i przyciągającym wzrok stylem. Wszystko to w połączeniu z zaletami wysoce konfigurowalnego fotela SEDEO® PRO i najbardziej zaawansowanych elementów sterujących, tworzy idealny wózek inwalidzki z napędem na każdą przygodę.

Producent: Sunrise Medical

Status: dostępny na zamówienie
35 000,00 PLN
Ilość

Wózek elektryczny z napędem na środkowe koła Quickie Q500 M Sedeo Pro

Doskonała zwrotność w pomieszczeniach, wyjątkowa wydajność na zewnątrz, przykuwający uwagę styl

Nowa podstawa QUICKIE Q500® M równoważy doskonałą zwrotność w pomieszczeniach z wyjątkową wydajnością na zewnątrz i przyciągającym wzrok stylem. Wszystko to w połączeniu z zaletami wysoce konfigurowalnego fotela SEDEO® PRO i najbardziej zaawansowanych elementów sterujących, tworzy idealny wózek inwalidzki z napędem na każdą przygodę.

Ewolucja wydajności napędu na środkowe koła.

Nowe podstawy QUICKIE Q500 równoważą doskonałą zwrotność w pomieszczeniach z wyjątkową wydajnością na zewnątrz i przyciągającym wzrok stylem. Wszystko to w połączeniu z zaletami wysoce konfigurowalnego fotela SEDEO PRO i najbardziej zaawansowanych elementów sterujących, tworzy idealny wózek inwalidzki na każdą przygodę.

Podróżuj z ufnością

Dzięki wyjątkowo niezawodnym 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym, zapewniającym prędkość 6, 8, 10 lub 13 km/h oraz bateriom o pojemności 60 lub 80 Ah, aby zmaksymalizować zasięg, zawsze możesz podróżować pewnie z Q500 M SEDEO PRO.

Doskonała zwinność w pomieszczeniach

Skręcając wokół własnej osi, ciesz się intuicyjną jazdą i doskonałą zwrotnością w ciasnych, kompaktowych przestrzeniach dzięki wąskiej (620 mm) podstawie i promieniowi skrętu 560-630 mm. Ponadto z łatwością usiądź pod stołami i uzyskaj dostęp do pojazdów przystosowanych do wózków inwalidzkich (WAV) o niskiej wysokości siedzenia, wynoszącej zaledwie 415 mm.

Znakomita wydajność na zewnątrz

Ciesz się płynną i stabilną jazdą, nawet w trudnym terenie, dzięki opatentowanemu zawieszeniu na wszystkie koła QUICKIE — sześć niezależnie zawieszonych kół pochłania wszystkie te nierówności.

Technologia anti-pitch QUICKIE eliminuje kołysanie na zboczach, a cały ciężar ciała znajduje się bezpośrednio nad kołem napędowym, aby zmaksymalizować przyczepność, dzięki czemu nigdy nie byłeś w bezpieczniejszej pozycji do jazdy.

Moc, która doprowadzi Cię tam, gdzie chcesz.

Ciesz się mocą i prędkością na wyciągnięcie ręki dzięki 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym. Wybierz standardową prędkość 6 lub 8 km/h lub zwiększ prędkość do 10 lub 13 km/h (niski moment obrotowy), aby uzyskać najwyższą wydajność. Dodatkowo, z wyborem akumulatorów 60 Ah lub 80 Ah, możesz zmaksymalizować zasięg do 40 km i doświadczyć wydajności na świeżym powietrzu jak nigdy dotąd!

SEDEO PRO - Konfigurowalne siedzenia

System siedzisk SEDEO PRO łączy w sobie wysoce regulowaną i konfigurowalną ramę siedziska z doskonałym wyborem opcji podparcia, w tym szeroką gamą poduszek i oparć SEDEO PRO dla łagodnych i średnich potrzeb klinicznych. SEDEO PRO jest bardzo wygodny w użyciu i zwiększa niezależność użytkownika w codziennym życiu.

Oparcie Anti-shear

Oto, nowe, elektrycznie odchylane oparcie 100 mm chroniące przed siłami ścinającymi - dzięki niemu użytkownik nie zsuwa się z poduszki. Ponadto siedzisko SEDEO PRO dostępne jest z przymocowanym na stałę zagłówkiem lub dwoma innymi odchylanymi zagłówkami: mechanicznym i z siłownikiem. 

Elastyczna poduszka oparcia

System SEDEO PRO oferuje szeroki wybór poduszek siedziska i oparcia, w tym elastyczną poduszkę oparcia z regulowanymi paskami i pelotami bocznymi, co zapewnia wyjątkową wygodę i ułatwia pozycjonowanie. 

Odchylane podłokietniki

Łatwe w obsłudze odchylane podłokietniki zapewniają bezproblemowe przesiadanie się. Można wybrać wersję zdejmowaną lub odchylaną. Dostępny jest także jednosłupkowy, zdejmowany podłokietnik. Wszystkie wersje są kompatybilne z 5 opcjami poduszek podłokietnika. 

Szybka i łatwa regulacja

Rama SEDEO PRO jest niezwykle elastyczna i w pełni regulowana. Wszelkie regulacje można wykonać w szybki i prosty sposób za pomocą jednego narzędzia, nawet gdy użytkownik siedzi na wózku. Ramę można łatwo dostosować i zmodyfikować pod kątem zmieniających się potrzeb użytkownika. 

Bogaty wybór opcji

Wysokiej klasy, w pełni regulowana rama siedziska z wieloma opcjami konfiguracji i dużym wyborem wygodnych poduszek i opcji pozycjonowania. Dzięki szerokiej ofercie podłokietników, poduszek podłokietników, podnóżków, poduszek siedziska i oparć, zagłówków i akcesoriów do pozycjonowania, SEDEO PRO zapewnia dużą wszechstronność i łatwość dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników. 

Elementy pozycjonujące

Dostępnych jest także wiele elementów pozycjonujących, takich jak SEDEO & WHITMYER, odchylane boczne peloty piersiowe oraz peloty udowe lub kolanowe. Wszystkie elementy pozycjonujące łatwo odchylić lub zdjąć. 

Odchylany podnóżek z regulacją kąta

Elektryczny podnóżek z regulacją kąta i długości pozwala uzyskać optymalną pozycję. Dostępny jest w wersji montowanej centralnie i odchylanej. Ponadto można wybrać podnóżek ze standardowym montażem centralnym, odchylany 70 stopni lub odchylany ręcznie z regulacją kąta.

Kontrola na wyciągnięcie ręki

Kontroluj swoje środowisko za pomocą Q500 M SEDEO PRO i jego zaawansowanej technologii kontrolera. Dostępny z niezawodnym sterowaniem VR2 i doskonałym zaawansowanym joystickiem R-Net, duży, czytelny wyświetlacz HD i proste w obsłudze przełączniki łopatkowe umożliwiają intuicyjną obsługę.

Łączyć

Bezproblemowo przejmij kontrolę nad swoim środowiskiem dzięki zintegrowanej funkcji podczerwieni. Steruj z łatwością swoim telewizorem, stacjami dokującymi i innymi systemami rozrywki domowej za pomocą joysticka.

Bluetooth i iDrive

Kontroluj swój telefon, komputer, tablet i inne urządzenia Bluetooth i i-urządzenia za pomocą tego przydatnego opcjonalnego dodatku. Podłącz i kontroluj do czterech urządzeń.

Dane techniczne:

 • Calkowita szerokosc:    610 - 620 mm
 • Calkowita dlugosc:    1280 mm
 • Szerokosc siedziska:    380 - 560 mm
 • Wysokosc siedziska:    415 - 490 mm
 • Glebokosc siedziska:    400 - 560 mm
 • Wysokosc oparcia:    440 - 560 mm
 • Odchylane oparcie:    90° to 150°
 • Promień skrętu:    560 - 630 mm
 • Maksymalny zasieg:
 • Max. 40 km (with 80 Ah batteries)
 • Wybór predkosci:
 • 6/8/10/13 kph
 • Akumulatory:
 • 60 Ah, 80 Ah
 • Maksymalny kat podjazdu:    8°
 • Maksymalna wysokosc kraweznika:    75 mm
 • Elektronika:    VR2, R-Net
 • Minimalna wysokosc wózka:    140 kg
 • Maksymalna waga uzytkownika:    160 kg

Podana cena dotyczy wersji podstawowej

Po dokonaniu zamówienia skontaktujemy się w celu jego uszczegółowienia.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: (32) 256 53 84 lub sklep@ortomedica.pl

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Nazwa pliku Odnośnik Opis
Formularz zamówienia Q500 F/M/R/H Sedeo Pro 2023.pdf Pobierz plik