Terenowe

Wózek inwalidzki elektryczny Magic Mobility Extreme X8

To nie jest Twój standardowy wózek elektryczny. Magic Mobility Extreme X8 będzie Twoim partnerem w dotarciu do każdego celu poprzez piasek, śnieg oraz krawężniki, w górę czy w dół.

Producent: Sunrise Medical

Status: dostępny na zamówienie
85 000,00 PLN
Ilość

Wózek terenowy Magic Mobility Extreme X8

To nie jest Twój standardowy wózek elektryczny

Magic Mobility Extreme X8 będzie Twoim partnerem w dotarciu do każdego celu poprzez piasek, śnieg oraz krawężniki, w górę czy w dół. Niezrównane osiągi i niezawodność w terenie sprawiają, że jest idealny dla poszukiwaczy przygód na świeżym powietrzu, odkrywców i pracowników wiejskich. Jeśli tereny na świeżym powietrzu są miejscem gdzie chcesz być to Magic Mobility Extreme X8 czeka by Cię tam zabrać.

Cztery niezależne silniki o dużej prędkości, wysokim momencie obrotowym i wysokiej wydajności

Extreme X8 osiąga prędkość maksymalną 10 km/h. Silniki zapewniają więcej niż tylko prędkość - silniki o wysokim momencie obrotowym są niezwykle mocne, co pozwala użytkownikom pewnie i szybko wspinać się w szerokim zakresie trudnego terenu.

Ponadto silniki te są również bardzo wydajne, maksymalizując żywotność baterii i rzeczywisty dystans jaki może pokonać Extreme X8.

Bezkonkurecyjna zdolność wspinania się po krawężnikach i stopniach

Extreme X8 zjada krawężniki i małe stopnie na śniadanie. Wynika to z czterech niezależnych silników, niskociśnieniowych opon terenowych i przegubowego przedniego zawieszenia.

Przegubowa rama przednia z niskociśnieniowymi oponami klockowymi

Extreme X8 zapewenia wyjątkowo płynną i pozbawioną wstrząsów jazdę. Dzieje się tak dzięki zawieszeniu, które utrzymuje wszystkie cztery koła napędowe na podłożu i łagodzi uderzenia niewielkich nierówności oraz zmiany wzniesień terenu. Niskociśnieniowe opony z klockami zapewniają płynną jazdę i zwiększają przyczepność wózka oraz zdolność wspinania się.

Opcje koloru i wykończenia

Extreme X8 jest dostępny w pięciu standardowych kolorach i trzech specjalistycznych nadrukach. Niestandardowe kolory można wybrać z palety kolorów Dulux za dodatkową opłatą. Możemy również zadbać o więcej niestandardowych wykończeń, w tym kalkomanii.

Podana cena dotyczy wersji podstawowej

Po dokonaniu zamówienia skontaktujemy się w celu jego uszczegółowienia.


W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: (32) 256 53 84 lub sklep@ortomedica.pl

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz

Nazwa pliku Odnośnik Opis
Formularz zamówienia Extreme X8 2023.pdf Pobierz plik